KONST / Litografier / Färglitografi 13384089
nr 1338 4089
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Nybroviken. Signerad, numrerad 54/360. Motivet: 45x60 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:00:37
100 kr
150 kr
250 kr